Chloe X Halle śpiewają dla Jesse'ego Pinkmana

Chloe X Halle śpiewają dla Jesse'ego Pinkmana
ZOBACZ GALERIĘ Chloe X Halle śpiewają dla Jesse'ego Pinkmana

Chloe X Halle śpiewają dla Jesse'ego Pinkmana

W sieci pojawił się materiał przypominający serial "Breaking Bad".

Netflix przygotował filmik, w którym została opowiedziana historia Jesse'ego Pinkmana. Dla bohatera śpiewają Chloe X Halle (Halle Bailey, czyli połowa duetu zagra główną rolę w "Syrence"). Klip to zachęta do obejrzenia wszystkich sezonów "Breaking Bad", ale także przypomnienie, że już wkrótce będzie można oglądać epilog historii w postaci filmu El Camino: A Breaking Bad Movie".

Pomimo zapowiedzi ciągle niewiele wiemy o filmie. W produkcji Netfliksa na pewno powróci Jesse Pinkman (Aaron Paul), który zostanie porwany i będzie próbował uciec. Za produkcję i reżyserię odpowiada Vince Gilligan. Powrót głównego bohatera, Waltera White'a nadal nie została potwierdzona.

Serial "Breaking Bad" miał pięć sezonów i stał się telewizyjnym fenomenem. Główny bohater to nauczyciel chemii, który zostaje producentem i dealerem narkotyków. Portretował go Bryan Cranston.

Premiera "El Camino: A Breaking Bad Movie" została zapowiedziana na 11 października.

Tagi: Aaron Paul

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej