Chris Martin i Gwyneth Paltrow razem na wakacjach

Chris Martin i Gwyneth Paltrow razem na wakacjach
ZOBACZ GALERIĘ Chris Martin i Gwyneth Paltrow razem na wakacjach

Chris Martin i Gwyneth Paltrow razem na wakacjach

Chris Martin i Gwyneth Paltrow mimo rozwodu żyją w zgodzie i lubią razem spędzać czas.

Wokalista Coldplay i hollywoodzka aktorka razem z dziećmi wybrali się na wspólne wakacje. Byłych małżonków z pociechami - 13-letnią Apple i 11-letnim Mosesem - widziano razem na Karaibach. Rodzina w komplecie wybrała się na Antiguę.

W ubiegłym miesiącu Gwyneth pokazała zdjęcie jej obecnego chłopaka, Brada Falchuka na brunchu z byłym mężem, Chrisem Martinem. Tymczasem rockman obecnie związany jest z Dakotą Johnson.

Grupa Coldplay w dorobku ma siedem płyt, z których ostatnia to "A Head Full Of Dreams" z grudnia 2015 roku. Na całym świecie ich albumy znalazły ponad 80 milionów nabywców. Zespół 14 lipca wydał EP-kę "Kaleidoscope". Muzycy 18 czerwca 2017 roku wystąpili na PGE Narodowym w Warszawie.

Gwyneth Paltrow ostatnio można było oglądać w filmach "Bezwstydny Mortdecai" i "Spider-Man: Homecoming". Niedawno zakończyła prace na planie "Avengers: Wojna bez granic".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej