Chris Martin jak brat dla Gwyneth Paltrow

Chris Martin jak brat dla Gwyneth Paltrow
ZOBACZ GALERIĘ Chris Martin jak brat dla Gwyneth Paltrow

Chris Martin jak brat dla Gwyneth Paltrow

Relacja między Chrisem Martinem a Gwyneth Paltrow mocno ewoluowała.

Lider Coldplay i gwiazda kina rozstali się wręcz modelowo. Bez awantur i publicznego prania brudów, w zgodzie i trosce o dzieci. Artyści pozostają przyjaciółmi, ale jakakolwiek namiętność wygasła.

- Chris jest wspaniałym byłym mężem - wyznała aktorka. - Jest partnerem. Odsuwamy na bok prywatne sprawy. Nie mieszkamy razem, ale zawsze jest mile widziany i na odwrót. Często śpię w jego domu w Malibu z dziećmi. Spędzamy razem weekendy, święta. Jesteśmy razem. Jesteśmy rodziną, choć między nami nie ma już romantycznego związku. Jest jak mój brat.

Chris Martin i Gwyneth Paltrow mają córkę Apple i syna Mosesa.

Gwyneth Paltrow ostatnio można było oglądać w komedii "Bezwstydny Mortdecai". Aktorka niedawno zapowiedziała udział w filmie "33 días"

Dorobek formacji Coldplay zamyka płyta "A Head Full Of Dreams", która ukazała się 4 grudnia 2015 roku. Zespół wystąpi 7 lutego w przerwie meczu Super Bowl.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej