Chris O'Dowd i Ziyi Zhang z astronautą Johnem Krasinskim

Chris O'Dowd i Ziyi Zhang dołączyli do obsady filmu "God Particle".

Obraz przedstawi historię załogi amerykańskiej stacji kosmicznej, która po wypadku z akceleratorem cząstek odkrywa, że Ziemia przestała istnieć. Wkrótce astronauci trafiają na ślady innej, tajemniczej stacji.

Tytuł filmu, czyli "boska cząstka", nawiązuje do tak zwanego bozonu Higgsa, czyli hipotetycznej cząstki elementarnej. Jej istnienie ma udowodnić największy na świecie akcelerator cząstek, czyli Wielki Zderzacz Hadronów wybudowany w pobliżu Genewy.

W rolach głównych pojawią się David Oyelowo, Elizabeth Debicki i Gugu Mbatha-Raw. Rozmowy odnośnie udziału prowadzi John Krasinski, który miałby się wcielić w jednego z astronautów oraz Daniel Brühl. Teraz dołączyli Chris O'Dowd i Ziyi Zhang.

Za reżyserię odpowiada Julius Onah. Scenariusz napisał Oren Uziel, a nad nową wersją pracuje Doug Jung.

Premierę wyznaczono na 24 lutego 2017 roku.

Chris O'Dowd, znany z sitcomu "Technicy magicy", ostatnio występował w serialu "Moone Boye". Zagrał też w obrazie "Mów mi Vincent".

Ziyi Zhang to gwiazda filmu "Przyczajony tygrys, ukryty smok".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej