Chris Pine i Michelle Williams chcą zostać szpiegami

Chris Pine i Michelle Williams chcą zostać szpiegami
ZOBACZ GALERIĘ Chris Pine i Michelle Williams chcą zostać szpiegami

Chris Pine i Michelle Williams chcą zostać szpiegami

Chris Pine i Michelle Williams prowadzą rozmowy w sprawie udziału w thrillerze szpiegowskim "All The Old Knives". O stanowisko reżysera stara się James Marsh ("Teoria wszystkiego").

Film rozgrywać się będzie w idyllicznym nadmorskim miasteczku, w którym na kolacji spotykają się byli kochankowie, obecna agentka i były agent CIA Celia i Henry. W czasie spotkania wspominają porwanie samolotu linii Royal Jordanian, które zakończyło się śmiercią wszystkich pasażerów. Nieudana akcja do tej pory męczy szpiegów. Przy blasku świec para próbuje rozwiązać zagadkę i zadaje sobie pytanie o spisek.

Scenariusz na podstawie własnej powieści napisał Olen Steinhauer. Kilka miesięcy temu do mediów dotarła informacja, że udziałem w filmie zainteresowani są Kate Winslet i Idris Elba. Wygląda na to, że teraz szansę na angaż mają Chris Pine i Michelle Williams.

Reżyserią pierwotnie miał zająć się Neil Burger, ale teraz pojawiło się nazwisko Jamesa Marsha.

Michelle Williams można było ostatnio oglądać w filmach "Manchester by the Sea" oraz "Certain Women", a Chrisa Pine'a w "Aż do piekła".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej