Chris Pine jako król wyjęty spod prawa

Chris Pine jako król wyjęty spod prawa
ZOBACZ GALERIĘ Chris Pine jako król wyjęty spod prawa

Chris Pine jako król wyjęty spod prawa

Netflix przedstawił pierwsze zdjęcie Chrisa Pine'a w filmie "Outlaw King" w roli szkockiego króla Roberta Bruce'a, później znanego jako Robert I.

Robert I rządził Szkocją w latach 1306-1329. Znany był pod przydomkiem "Waleczne Serce", który ostatnio jest przypisywany Williamowi Wallace'owi, głównemu bohaterowi głośnego obrazu Mela Gibsona.

Zdjęcie, które obejrzeć można pod tym adresem na razie wiele nie ujawnia. Bohater przemierza las, prowadząc za sobą konia.

Przypomnijmy, że w obsadzie znaleźli się również Aaron Taylor-Johnson, który zagra rycerza Jamesa Douglasa, doradcę monarchy, oraz Billy Howle, który wcieli się w księcia Walii, konkurującego o tron z Robetem Bruce'em. Florence Pugh przypadła główna rola kobieca.

Reżyserią zajął się David Mackenzie ("Aż do piekła"), który jest również współautorem scenariusza. W zespole, który pracował nad fabułą znaleźli się ponadto Bash Doran, James MacInnes, Mark Bomback i David Harrower.

Premiera "Outlaw King" planowana jest na rok 2018.

Chrisa Pine'a mogliśmy w minione wakacje oglądać w "Wonder Woman". Na marzec 2018 planowana jest premiera kolejnego filmu z jego udziałem - "Pułapki czasu".
Tagi: Chris Pine

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej