Chris Tucker jednym z nietykalnych

Chris Tucker dołączył do rywalizacji o jedną z głównych ról w anglojęzycznym remake'u francuskiego przeboju "Nietykalni".

Oryginalny film z 2011 roku przedstawia historię, która zdarzyła się naprawdę. Philippe, sparaliżowany na skutek wypadku milioner, zatrudnia do pomocy i opieki Drissa, młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i wielkiej przyjaźni.

W anglojęzycznej wersji Philippe'a ma zagrać Colin Firth. Tucker powalczy o rolę Drissa z Chrisem Rockiem, Jamie Foxxem i Idrisem Elbą, a w głównej roli żeńskiej zobaczymy Jessicę Chastain lub Michelle Williams. Za kamerą stanie Paul Feig.

- Widziałem oryginalnych "Nietykalnych" i rozmawiam z producentami o potencjalnym udziale w remake'u - poinformował Tucker. - Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie, bo film naprawdę mi się podoba.

Francuski film "Nietykalni" zarobił aż 395 milionów dolarów i stał się przebojem także w Polsce. W naszym kraju film obejrzało ponad pół miliona widzów.

Chrisa Tuckera mogliśmy podziwiać ostatnio w 2007 roku w komedii akcji "Godziny szczytu 3". Aktor wystąpił niedawno u boku Bradleya Coopera i Jennifer Lawrence w filmie "Silver Linings Playbook", który do polskich kin trafi w lutym 2013 roku.

Tagi: Chris Tucker

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej