Chris Tucker o antybushowskiej wypowiedzi Kanye Westa

Komik Chris Tucker nie wiedział nic o planach Kanye Westa, który w 2005 roku skrytykował prezydenta George\'a W. Busha podczas nadawanego na żywo koncertu dla ofiar huraganu Katrina.

Kiedy Tucker zakończył swój występ, na scenie pojawił się West. Muzyk oskarżył wówczas publicznie Busha, twierdząc, że ten nie dba o los czarnoskórej społeczności Nowego Orleanu.

- Kanye nie zdradził mi wcześniej swoich zamiarów - tłumaczy Tucker. - Byłem tak samo zaskoczony, jak wszyscy pozostali. Nie wiem, czy jego szokująca wypowiedź pomogła ludziom. Wiem tylko, że był doskonale poinformowany o sytuacji czarnoskórych ofiar huraganu Katrina.

Najnowszy film z udziałem Chrisa Tuckera, \"Godziny szczytu 3\", pojawi się w polskich kinach 21 września. Pod koniec sierpnia powinna ukazać się nowa płyta Kanye Westa, \"Graduation\". Album zwiastuje singel \"Can\'t Tell Me Nothing\".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej