Christian Bale nie będzie Enzo Ferrarim

Christian Bale nie będzie Enzo Ferrarim
ZOBACZ GALERIĘ Christian Bale nie będzie Enzo Ferrarim

Christian Bale nie będzie Enzo Ferrarim

Ze względu na obawy związane ze zdrowiem, Christian Bale zrezygnował z udziału w najnowszym filmie Michaela Manna - "Enzo Ferrari".

Według poinformowanych źródeł aktor obawia się kolejnej w swoim życiu zmiany wagi, konicznej do roli. Wielokrotnie chudł już i tył do kolejnych kreacji. Takie eksperymenty na własnym organizmie pozostawiły po sobie ślad.

Christian Bale miał wcielić się w tytułowego bohatera, słynnego kierowcę wyścigowego i założyciela słynnej firmy samochodowej.

Zdjęcia do produkcji zaplanowane są na wiosnę 2016 roku - w związku z tym Michael Mann będzie musiał szybko znaleźć zastępstwo.

Film powstaje na podstawie książki Brocka Yatesa "Enzo Ferrari: The Man, the Cars, the Races". Mann zamierza połączyć dwa scenariusze, jeden autorstwa Troya Kennedy'ego Martina, drugi, który napisał David Rayfield.

Christiana Bale'a mogliśmy ostatnio oglądać w filmach "Big Short" (jeszcze na ekranach) oraz "Exodus: Bogowie i królowie".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej