Christian Bale zamiast Toma Cruise'a

Christian Bale zamiast Toma Cruise'a
ZOBACZ GALERIĘ Christian Bale zamiast Toma Cruise'a

Christian Bale zamiast Toma Cruise'a

Po tym jak Tom Cruise wycofał się z udziału w thrillerze "28th Amendment" na rzecz dramatu "Edwin A. Salt" w reżyserii Phillipa Noyce'a, pozostał wakat. Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż wypełni go Christian Bale.

Scenariusz "28th Amendment" autorstwa Alexa Kurtzmana i Roberto Orciego koncentruje się na amerykańskim prezydencie, Benie Cahillu, który odkrywa, że od czasów II wojny rządem Stanów Zjednoczonych steruje sekretne stowarzyszenie. Grupa bez skrupułów pozbywa się potencjalnych przeciwników. Prezydent prędko zdaje sobie sprawę z faktu, że tym razem to on znalazł się na celowniku członków stowarzyszenia.

Początkowo projekt miał wyreżyserować Phillip Noyce. Ten jednak przeniósł swe zainteresowanie na dramat o agencie CIA oskarżonym o szpiegostwo na rzecz Rosji. Za reżyserem poszedł Tom Cruise.

Rola Cruise'a została zaproponowana Christianowi Bale'owi, którego kinomani w najbliższym czasie zobaczą ponownie w roli Batmana, a następnie w kolejnej odsłonie losów niezniszczalnego Terminatora. W "28th Amendment" gwiazdorowi partnerować miałby Denzel Washington, który wcieli się w przywódcę sekretnej komisji.

Zdjęcia rozpoczną się w przyszłym roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej