Christina Hendricks byłą żoną Jamesa Purefoya

Christina Hendricks dołączyła do obsady serialu Sundance "Hap and Leonard".

Bohaterem produkcji jest Hap (James Purefoy), pracownik plantacji, który ma na koncie odsiadkę za unikanie wojska podczas wojny w Wietnamie. Jego najlepszym przyjacielem jest gniewny, przyznający się do homoseksualnej orientacji weteran z Wietnamu, Leonard (Michael K. Williams). Akcja rozgrywa się w Teksasie, w latach 80.

Christina Hendricks zagra Trudy, byłą żonę Hapa, która po dwóch latach nieobecności pojawia się z propozycją nie do odrzucenia.

W obsadzie znajdą się także Bill Sage ("Zakazane imperium") i Jimmi Simpsons ("House of Cards").

Produkcja powstaje na podstawie serii powieści Joe Lansdale'a. Sezon pierwszy składać będzie się z 6 odcinków. Premiera planowana jest na początek 2016 roku.

Christina Hendricks, znana z cyklu "Mad Men", ostatnio zagrała w obrazie "Dark Places". Obecnie można ją podziwiać w "Lost River" Ryana Goslinga.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej