Christina Ricci będzie Lizzie Borden w kwietniu

Stacja Lifetime ustaliła datę premiery miniserialu "Lizzie Borden: The Fall River Chronicles".

Ośmioodcinkowy cykl z Christiną Ricci trafi na antenę w USA 5 kwietnia. Produkcja nawiązuje do horroru "Lizzie Borden Took an Ax" i prawdziwej historii kobiety, która po powrocie do rodzinnego domu odkryła ciała brutalnie zamordowanych bliskich. Sprawą zabójstwa szybko zajęła się policja, którą dowody skierowały na trop... Lizzie.

Akcja serialu będzie rozgrywać się po wydarzeniach z filmu, które miały miejsce w 1892 w Massachusetts. Kiedy ludzie z otoczenia Lizzie zaczynają umierać w niewyjaśnionych okolicznościach, detektyw Charlie Siringo (w tej roli Cole Hauser) postanawia dowieść, że dziewczyna jest w to zamieszana.

Zwiastun "Lizzie Borden: The Fall River Chronicles" można obejrzeć pod tym adresem.

Greg Small, Rich Blaney, Barbara Nance, Jason Grote i David Simkins napisali scenariusz. Za kamerą dwóch pierwszych epizodów stanął Stephen Kay.

Christina Ricci ostatnio pracowała przy filmie "Mothers Day".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej