Christina Ricci i Miguel Ferrer wśród Młodych Tytanów

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z filmu "Teen Titans: The Judas Contract". Wraz z kadrami przedstawiono pierwsze nazwiska obsady głosowej animacji.

W anglojęzycznej wersji produkcji z ekranu usłyszmy na pewno głosy takich aktorów, jak Christina Ricci, Miguel Ferrer, Sam Liu, Kari Wahlgren, Jake T. Austin, Taissa Farmiga, Brandon Soo Hoo i Stuart Allan jako Robin.

Scenariusz napisał Ernie Altbacker (serial "Zielona Latarnia"). Film realizuje studio Warner Bros.

Zdjęcia oraz podstawowy plakat produkcji można obejrzeć pod tym adresem.

Przypomnijmy, że supergrupa "Teen Titans" należy do komiksowej stajni DC Comics. Opowieść skupia się na młodych towarzyszach takich superbohaterów, jak Batman czy Flash. Czytelnicy poznali ich w połowie lat 60. Prawdziwą świetność komiks przeżywał w latach 80. za sprawą duetu Marv Wolfman i George Pérez. Później doczekał się animowanej wersji "Młodzi tytani". Teraz czeka na film. W skład teamu wchodzili początkowo m.in. Robin, Kid Flash, Aqualad i Speedy. Na ekranie dołączyli do nich superbohaterowie Raven, Cyborg oraz Starfire.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej