Christina Ricci znów Lizzie Borden

Christina Ricci ponownie wcieli się w postać Lizzie Borden z horroru "Lizzie Borden Took an Ax".

Aktorka wystąpi w miniserialu "Lizzie Borden: The Fall River Chronicles". Towarzyszyć jej będzie Clea DuVall, w roli siostry Emmy.

Bohaterką obrazu była tytułowa Lizzie (Ricci), która wraca do rodzinnego domu, gdzie odkrywa ciała brutalnie zamordowanych bliskich. Sprawą zabójstwa szybko zajmuje się policja, którą dowody kierują na trop Lizzie.

Akcja 6-odcinkowego serialu będzie rozgrywać się po wydarzeniach z filmu, który miał miejsce w 1892 w Massachusetts. Kiedy ludzie z otoczenia Lizzie zaczynają umierać w niewyjaśnionych okolicznościach, detektyw Charlie Siringo (w tej roli Cole Hauser) postanawia dowieść, że dziewczyna jest w to zamieszana.

Greg Small, Rich Blaney, Barbara Nance, Jason Grote i David Simkins piszą scenariusz. Za kamerą dwóch pierwszych epizodów stanie Stephen Kay. Premiera planowana jest na 2015 rok.

Christina Ricci ostatnio pracowała przy filmie "Mothers Day".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej