Christopher Nolan powinien nakręcić Bonda

Christopher Nolan powinien nakręcić Bonda
ZOBACZ GALERIĘ Christopher Nolan powinien nakręcić Bonda

Christopher Nolan powinien nakręcić Bonda

W sieci trwa przerzucanie się pomysłami odnośnie kolejnego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Swoją opinią podzielił się Tom Hardy.

Wiadomo, że za kamerą nadchodzącej odsłony nie stanie już Sam Mendes, twórca "Skyfall" i "Spectre". Nowy obraz powinien nakręcić Christopher Nolan znany z trylogii o Batmanie. Takiego zdania jest przynajmniej Tom Hardy, sam jest wymieniany wśród kandydatów do roli 007.

- W środowisku aktorskim panuje przekonanie, że jeśli zaczynasz o czymś mówić, automatycznie wypadasz z rywalizacji - mówi aktor o potencjalnej kreacji szpiega Jej królewskiej mości. - Nie mogę więc tego komentować. Jeśli tylko o tym wspomnę, nie mam szans na rolę. Natomiast mogę powiedzieć, że Chris Nolan byłby fantastycznym reżyserem Bonda. Daniel Craig jest znakomity, a Sam Mendes i Barbara Broccoli (producentka) zrobili wspaniałe filmy i teraz trudno będzie wymyślić coś nowego w kolejnym obrazie. Ciekawy jestem, jaka będzie ta nowa odsłona. Myślę, że Nolan jest tak mocnym, wyrazistym twórcą, że wniósłby coś nowego i stworzył coś głębokiego. Ponownie.

Obecnie trwają przygotowania do 25. oficjalnego filmu o przygodach 007. Nie wiadomo, czy Daniel Craig powróci do roli Jamesa Bonda. Wśród potencjalnych kandydatów są także James Norton, Idris Elba, Jamie Bell, Aidan Turner, Damian Lewis, Jack Huston, Luke Evans, Henry Cavill, Tom Hiddleston a nawet Gillian Anderson.

Christopher Nolan ostatnio zajęty był wojennym dramatem "Dunkierka". Toma Hardy można oglądać w serialu "Tabu".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej