Ciągle zakochani Julie Delpy i Ethan Hawke

Ciągle zakochani Julie Delpy i Ethan Hawke
ZOBACZ GALERIĘ Ciągle zakochani Julie Delpy i Ethan Hawke

Ciągle zakochani Julie Delpy i Ethan Hawke

W sieci ukazało się kilka zdjęć z filmu "Before Midnight" Richarda Linklatera, trzeciej części niezwykłego love story z Julie Delpy i Ethanem Hawke w rolach głównych.

Ta przygoda zaczęła się w 1995 roku premierą "Przed wschodem słońca". Francuzka Celine i Amerykanin Jesse spotykają się przez przypadek w pociągu jadącym do Wiednia. Kilka słów przeradza się w rozmowę, a następnie w całą przegadaną noc. W 2004 bohaterowie spotykają się ponownie - w "Przed zachodem słońca". Znowu pochłania ich rozmowa. Na trzecie spotkanie, "Before Midnight", musieliśmy czekać kolejne sześć lat.

Zdjęcia do filmu powstały latem w Grecji. Linklater oraz jego aktorzy pracowali w tajemnicy przed mediami. Gdy jakiś dziennikarz próbował dowiedzieć się czegoś więcej, odpowiadali, że myślą o nowej części, sprawdzają możliwe plenery, i że być może uda im się napisać ciekawy scenariusz. Swojej wersji trzymali się do czasu, aż ogłosili koniec prac.

Obraz pokazywany jest obecnie na Sundance Film Festival. Zaraz potem trafi do Europy - na Berliński Festiwal Filmowy.

Pod tym adresem można zobaczyć kilka kadrów z produkcji.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej