Cięcia obsadowe w "Homeland"

W czwartym sezonie "Homeland" rzadziej będzie można oglądać członkinie rodziny Brody'ego.

Morena Baccarin (grająca Jessikę) oraz Morgan Saylor (Dana) nie wrócą w obsadzie czwartego sezonu "Homeland" do głównej obsady. Panie pojawiać się będą na zasadzie gościnnego udziału.

Grająca córkę głównego bohatera, Danę, Saylor nie była pozytywnie oceniana przez fanów serialu. Po negatywnej kampanii w serwisach społecznościowych, producenci zdecydowali się na zminimalizowanie roli aktorce. Także postać Baccarin pojawiała się rzadko w trzecim sezonie, więc jej brak w czwartym nikogo specjalnie nie dziwi.

Przypomnijmy, że serial powstaje dla stacji Showtime. W 2014 roku na małe ekrany trafi kolejnych 12 odcinków serii o agentce FBI.
Pomysłodawcą serialu jest Alex Gansa. "Homeland" oparty jest na izraelskim formacie "Prisoners of War". Amerykański żołnierz, którego uznano za zmarłego w Iraku, powraca do kraju po 8 latach od swojego zaginięcia. Kiedy euforia i emocje opadają, zaczynają się podejrzenia, czy faktycznie był amerykańskim bohaterem, czy brał udział w planowaniu ataku terrorystycznego. W trzecim sezonie Brody (w tej roli Damian Lewis) ukrywa się, będąc uznanym za najgroźniejszego terrorystę świata.

OSTATNIE

18.09.2019
Jeffrey Dean Morgan zagra główną rolę w horrorze "Shrine". więcej
18.09.2019
Jodie Turner-Smith zagra u boku Michaela B. Jordana w adaptacji powieści Toma Clancy'ego "Bez skrupułów". więcej
18.09.2019
Stuart Hazeldine wyreżyseruje film "Irena Sendler" opowiadający o polskiej bohaterce. więcej
18.09.2019
Do sieci trafił klip z filmu "Rambo: Ostatnia krew" z Sylvestrem Stallone'em w roli głównej. więcej
18.09.2019
W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu "Na noże". więcej