Claire Holt to "Supergirl"

Claire Holt to "Supergirl"
ZOBACZ GALERIĘ Claire Holt to "Supergirl"

Claire Holt to "Supergirl"

Claire Holt zagra główną rolę w serialu stacji CBS "Supergirl".

Kara Zor-El, czyli Supergirl to kuzynka Supermana. Serial opowie o początkach wykorzystywania przez bohaterkę supermocy, które były przez nią ukrywane przez większość obecności na Ziemi.

Seria powstanie na podstawie komiksów DC Comics. Za scenariusz i produkcję odpowiadają Greg Berlanti ("Arrow", "The Flash") i Ali Adler ("Chuck").

W 1984 roku w filmie "Supergirl" główna rolę zagrała Helen Slater. Laura Vandervoort wcielała się w bohaterkę w serialu "Tajemnice Smallville".
Firma DC Entertainment współprodukuje teraz seriale w niemal wszystkich dużych stacjach. Fox prezentuje "Gotham", NBC "Constantine" a "Arrow" i "The Flash" pokazywany jest w The CW. Jedynie stacja ABC wyświetla produkcję konkurencji, czyli marvelowskich "Agentów T.A.R.C.Z.Y."
Claire Holt znana jest z serii "Pamiętniki wampirów".
Tagi: Claire Holt

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej