Claire Holt zostaje z wampirami

Znana z serialu "Pamiętniki wampirów" Claire Holt pojawi się w spin offie produkcji.

Aktorka zagra jedną z głównych postaci w nowym wampirycznym projekcie stacji CW "The Originals". Jego bohaterami będzie rodzina wampirów, do której należy Klaus (w tej roli znany z "Pamiętników wampirów" Joseph Morgan). Powraca on do francuskiej dzielnicy w Nowym Orleanie, miasta, przy budowie którego pracował przed wiekami. Towarzyszy mu diaboliczny, były protegowany Marcel (Charles Michael Davis).

W obsadzie nowego serialu znalazła się również Phoebe Tonkin, która ponownie wcieli się w wilkołaka o imieniu Hayley, oraz Danielle Campbell, która wcieli się w młodą wiedźmę Davinę.

W "The Originals" Claire Holt będzie można zobaczyć w roli Rebekah, siostry Klausa i Elijah (Daniel Gillies). Postać tę aktorka odgrywa nadal w oryginalnym serialu.

Za produkcję i scenariusz pilotowego odcinka odpowiedzialna jest Julie Plec, która również stoi za "Pamiętnikami wampirów".

Bohaterowie nowego serialu zostaną przedstawieni 25 kwietnia w jednym z odcinków "Pamiętnikami wampirów".
Tagi: Claire Holt

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej