Clarice Starling w "Hannibalu"? Jeszcze nie teraz

Clarice Starling w "Hannibalu"? Jeszcze nie teraz
ZOBACZ GALERIĘ Clarice Starling w "Hannibalu"? Jeszcze nie teraz

Clarice Starling w "Hannibalu"? Jeszcze nie teraz

Fani serialu "Hannibal" będą musieli trochę poczekać na pojawienie się na ekranie agentki Clarice Starling, która zawładnęła masową świadomością dzięki kreacji Jodie Foster w "Milczeniu owiec".

Na razie serial nie dotarł jeszcze do momentu, w którym w świecie Lectera pojawia się Starling. Nie ma pewności, czy kiedykolwiek do tego dojdzie. Wszystko zależy od tego, czy produkcja telewizyjna utrzyma się tak długo na antenie. Nie wiadomo też, czy twórcy nabędą prawa do postaci.

- Nie posiadamy praw do Clarice - w rozmowie z "Total Film" mówi twórca "Hannibala" Bryan Fuller. - Jeżeli dotrzemy do lat, w których agentka się pojawia, postaramy się wynegocjować umowę, która będzie satysfakcjonująca zarówno dla studia Gaumont, które zarządza "Hannibalem", jak i MGM, do którego należy "Milczenie owiec". Zrobimy wszystko, by widzowie otrzymali jak najciekawszą opowieść z tą i innymi postaciami.

W Polsce "Hannibala" można oglądać na antenie AXN. W głównych rolach występują Mads Mikkelsen, Hugh Dancy, Caroline Dhavernas i Laurence Fishburne. Zdjęcia do trzeciego sezonu rozpoczną się w połowie października. Ekipa będzie pracowała m.in. w Europie.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej