CNN wycofuje się z filmu o Hillary Clinton

Naciski z otoczenia Hillary Clinton okazały się tak duże, że telewizja CNN zrezygnowała z realizacji dokumentu na jej temat.

Z dalszej pracy przy projekcie wycofał się reżyser Charles Ferguson, laureat Oscara za dokument "Inside Job". - Charles Ferguson poinformował nas o rezygnacji z dalszej pracy nad produkcją, opowiadającą o Hillary Clinton. Ne będziemy szukać zastępstwa. Nie kontynuujemy pracy - powiedział rzecznik CNN.

Filmowiec natknął się na niechęć zarówno ze strony zwolenników, jak i przeciwników Clinton. "Gdy zapraszałem na rozmowy, nikt, ale to dosłownie nikt, nie wykazał jakiegokolwiek zainteresowania. Nikt nie chciał mi pomóc - ani Demokraci, ani Republikanie; zdecydowanie nikt z najbliższego pracowniczego otoczenia Clintonów, nikt z tych, którzy marzą, by nadal w nim być" - napisał na swoim blogu reżyser.

Przypomnijmy, że nie tylko CNN chciało przedstawić Hillary Clinton. Postacią bardzo interesuje się Hollywood. W wakacje w mediach pojawiły się pogłoski, że nad obrazem o młodości polityk pracuje James Ponsoldt.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej