Co łączy "Annę" Luca Bessona z popularną matrioszką?

Co łączy "Annę" Luca Bessona z popularną matrioszką?
ZOBACZ GALERIĘ Co łączy "Annę" Luca Bessona z popularną matrioszką?

Co łączy "Annę" Luca Bessona z popularną matrioszką?

W sieci pojawiła się polska zapowiedź thrillera "Anna" w reżyserii Luca Bessona.

Wczoraj była narkomanką i zawodową oszustką w moskiewskim pół­światku. Dziś jest topową modelką w największych paryskich domach mody. Być może żadne z tych wcieleń nie jest prawdziwe. Jedna kobieta, tak wiele twarzy.

Luc Besson, specjalista od filmowych silnych kobiet, odkrywca talentu Anne Parillaud, Natalie Portman i Milli Jovovich wprowadza na kinowy firmament kolejną gwiazdę - Sashę Luss jako Annę.

Paryska supermodelka uwikłana w międzynarodową walkę wywiadów podejmuje grę, w której stawką mogą być losy świata.

Po "Nikicie", "Leonie zawodowcu" i "Lucy", czas na "Annę" błyskotliwy thriller szpiegowski w niepowtarzalnym stylu europejskiego mistrza kina akcji.

Odkryta przez paryskiego łowcę talentów piękna Anna Poliatowa błyskawicznie pnie się po szczeblach drabiny sukcesu trafiając do ekskluzywnego kręgu supermodelek. To jednak tylko etap na drodze do prawdziwego celu. Urodą i wdziękiem posługuje się jak niebez­pieczną bronią. Ulegają jej najpotężniejsi mężczyźni i najpiękniejsze kobiety. Zna tajemnice o jakich nie śniło się zwyczajnym śmiertel­nikom. Uwikłana w walkę dwóch największych światowych potęg wywiadowczych, Anna zdaje sobie sprawę, że dla swoich mocodaw­ców warta jest tyle, ile skrywane przez nią sekrety. Dzięki nim, gdy przyjdzie czas, będzie musiała zmienić zasady gry, w której stawką okaże się jej życie.

W filmie grają Sasha Luss, Cillian Murphy, Helen Mirren oraz Luke Evans.

Tagi: Luc Besson

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej