Cochise z Pawłem Małaszyńskim zapowiadają "118"

Cochise z Pawłem Małaszyńskim zapowiadają "118"
ZOBACZ GALERIĘ Cochise z Pawłem Małaszyńskim zapowiadają "118"

Cochise z Pawłem Małaszyńskim zapowiadają "118"

Grupa Cochise opublikowała zwiastun nadchodzącego albumu "118".

Longplay pojawi się w sprzedaży 10 lutego i stanowić będzie trzynaście różnych historii, opowiedzianych w mroczny, tajemniczy i rockowy sposób.

- Wielu krytyków muzycznych uważa, że trzeci album jest dla zespołu najważniejszy - komentuje perkusista, Czarek Mielko. - To na nim słychać dojrzałość muzyków i kierunek, w jakim zamierza podążać kapela. I tak też jest w przypadku "118", płyty, która otwiera nowe drzwi i możliwości dla Cochise, a dzięki temu, że większość kompozycji namaszczonych jest energią naszych fanów, dostajemy naprawdę energetyczną i szczerą muzę, płynąca prosto z naszych serc i gotujących się w nas emocji.

Krótki teaser można znaleźć pod tym adresem.

Jeszcze w tym roku zespół będzie można zobaczyć w Krakowie w Rotundzie (13 grudnia) w Gomunicach, w klubie Bogart (14 grudnia) oraz w Katowicach w Old Timers Garage (15 grudnia).

Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. W jego skład wchodzą: Paweł Małaszyński (wokal), Wojtek Napora (gitara), Radek Jasiński (bas), Czarek Mielko (perkusja). Dorobek grupy, poza debiutanckim demo "9", obejmuje album "Still Alive" z 2010 roku, cover zespołu Danzig "Lick the Blood off my Hands", który ukazał się na kompilacji "Tribute to Danzig - Dark side of the Blues" oraz płytę "Back to Beginning" z maja 2012 roku.
Paweł Małaszyński znany jest z filmów "Świadek koronny", "Katyń", "Skrzydlate świnie" czy "Sęp". Ostatnio można go było podziwiać w serialu "Lekarze". 7 lutego do kin trafi obraz "Jack Strong" Władysława Pasikowskiego z udziałem Małaszyńskiego.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej