Colin Farrell i Dumbo razem

Colin Farrell i Dumbo razem
ZOBACZ GALERIĘ Colin Farrell i Dumbo razem

Colin Farrell i Dumbo razem

Colin Farrell prowadzi rozmowy w sprawie udziału w nowej produkcji Tima Burtona - "Dumbo".

Przypomnijmy, że film opowie na nowo, z udziałem aktorów, dobrze znaną widzom historię sympatycznego słonika cyrkowego o nienaturalnie wielkich uszach. Dumbo dzięki przyjaciółce - myszce - pokonuje swoje kompleksy i uczy się wiary w siebie.

Tim Burton będzie reżyserował film na podstawie scenariusza Ehrena Krugera.

Colin Farrell, którego ostatnio mogliśmy oglądać na naszych ekranach w filmie "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", jest kandydatem do roli ojca dzieci zaprzyjaźniających się ze słonikiem.

W obsadzie być może znajdą się również Eva Green i Danny DeVito. Niedawno negocjowali swoje kontrakty, ale jeszcze oficjalnie ich udziału nie potwierdzono.

Przypomnijmy, że dla kilku pokoleń widzów Dumbo to przede wszystkim animacja z 1941 roku, którą wyreżyserował zespół składający się z takich artystów, jak: Ben Sharpsteen, Samuel Armstrong, Norman Ferguson, Wilfred Jackson, Jack Kinney, Bill Roberts i John Elliotte.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej