Colin Farrell nie wróci do fantastycznych zwierząt

Colin Farrell nie wróci do fantastycznych zwierząt
ZOBACZ GALERIĘ Colin Farrell nie wróci do fantastycznych zwierząt

Colin Farrell nie wróci do fantastycznych zwierząt

Colin Farrell nie pojawi się w sequelu filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Natomiast Zoe Kravitz będzie miała większą rolę.

Producent David Heyman poinformował, że irlandzki aktor nie wcieli się ponownie w złego czarodzieja, Percivala Gravesa. - Wątpię - powiedział Heyman. - Nie ma planów, by ta postać znalazła się w drugim filmie.

Zupełnie inaczej wygląda sprawa z Zoe Kravit i jej bohaterką, Letą Lestrange. - Zobaczymy więcej byłej ukochanej Newta Scamandera (Eddie Redmayne) - zapewnia reżyser, David Yates. - Ma nad nim pewną władzę. Jest skomplikowana, skrzywdzona i zdezorientowana, a przy tym przekonana, że Newt nadal ją kocha.

Reżyser wcześniej przyznał, iż ma w planach nakręcenie wszystkich pięciu odsłon nowej serii z uniwersum Harry'ego Pottera. Całość ma być rozciągnięta do 19 lat, a scenariusz do każdego z obrazów planuje napisać autorka powieści o Harrym Potterze, J.K. Rowling.

Dzieło "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" ukazuje przygody pisarza Newta Scamandera (Eddie Redmayne) i tajnego stowarzyszenia czarodziejek i czarodziejów w Nowym Jorku. Akcja rozgrywa się 70 lat przed tym, jak Harry Potter czyta książkę Scamandera w szkole. Do kin obraz trafił 18 listopada 2016 roku.

Druga część doczeka się premiery 16 listopada 2018 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej