Colin Farrell w remake'u "Pamięci absolutnej"

To nie będzie zwyczajny remake. To nie będzie odświeżona wersja filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem i Sharon Stone sprzed 20 lat, ale zupełnie inna, uwspółcześniona adaptacja opowiadania Philipa K. Dicka pt. "Przypomnimy to panu hurtowo".

Ten film nie będzie nawet kręcony ani obrabiany w technice 3D! Producent Neil Moritz wyjawił, że "to by było za wiele", biorąc pod uwagę skalę przedsięwzięcia oraz planowane atrakcje wizualne, którymi chce zaskoczyć widzów.

Reżyserem nowej wersji ?Pamięci absolutnej? jest Len Wiseman (ten sam, który nakręcił m.in. dwie części ?Underworld? i ?Szklaną pułapkę 4.0?). Co prawda nieznana jest jeszcze reszta obsady, ale według twórców Colin Farrell sprawdzi się w roli Douglasa Quaida lepiej niż Schwarzenegger. To za sprawą innego atutu filmu - scenariusza (którego autorem jest Kurt Wimmer, twórca m.in. ?Equilibrium? i ?Salt?) w dużej mierze wierniejszego literackiemu pierwowzorowi niż film Paula Verhoevena.

Farrell poza wybitnie artystycznymi dokonaniami (jak np. ?Ondine? Neila Jordana czy ?Parnassus? Terry?ego Gilliama) wystąpił wcześniej w adaptacji opowiadania Dicka - ?Raporcie mniejszości?. Aktor miał już okazję zobaczyć, co szykują specjaliści od efektów i scenografii z The Third Floor, i nie krył swojej entuzjastycznej reakcji w wywiadzie dla MTV: ?Widziałem pierwsze wizualizacje świata stworzonego przez ekipę Wisemana i jestem pod ogromnym wrażeniem. Wizja jest niesamowita, mam nadzieję, że będziemy się świetnie bawić?.

Twórcy zapowiadają, że zdjęcia rozpoczną się w maju tego roku, więc premiery można oczekiwać już latem 2012 roku.

OSTATNIE

20.09.2019
Znani z "Teorii wielkiego podrywu" Jim Parsons i Mayim Bialik zagrają w komediowej serii "Carla". więcej
20.09.2019
Amazon zaprezentował nowy zwiastun obrazu "The Aeronauts" z Felicity Jones i Eddiem Redmayne'em w rolach głównych. więcej
20.09.2019
W sieci zadebiutował nowy zwiastun serialu "Dickinson". więcej
20.09.2019
Bebe Rexha opublikowała kawałek "You Can't Stop The Girl" z filmu "Czarownica 2". więcej
20.09.2019
Jesse Plemons i Dominique Fishback dołączyli do obsady filmu "Jesus Was My Homeboy". więcej