Colin Farrell z wdowami Steve'a McQueena

Colin Farrell z wdowami Steve'a McQueena
ZOBACZ GALERIĘ Colin Farrell z wdowami Steve'a McQueena

Colin Farrell z wdowami Steve'a McQueena

Colin Farrell prowadzi rozmowy w sprawie udziału w filmie Steve'a McQueena "Widows".

Thriller oparty jest na brytyjskimi miniserialu z 1983 roku i przedstawi losy czterech wdów po rabusiach, którzy zginęli w napadzie. Panie nie zamierzają tkwić w żałobie, tylko dokończyć skok.

Autorką oryginału jest Lynda LaPlante. Za kamerą pełnometrażowej wersji stanie Steve McQueen, autor "Głodu", "Wstydu" oraz dramatu "Zniewolony. 12 Years a Slave". Reżyser zajmie się również produkcją oraz scenariuszem, który pomaga mu napisać Gillian Flynn ("Zaginiona dziewczyna").

W obsadzie znalazły się już Viola Davis, Michelle Rodriguez, Cynthia Erivo i Daniel Kaluuya. Ponadto Liam Neeson ma wcielić się w męża postaci Davis. Colin Farrell miałby zagrać polityka, wplątanego w plany wdów.

Farrell, którego ostatnio mogliśmy oglądać na naszych ekranach w filmie "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", niedawno dołączył do nowej produkcji Tima Burtona - "Dumbo".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej