"Colonia": Emma Watson i Daniel Brühl żyją w strachu

Producenci przedstawili nowy fotos z inspirowanego faktami dramatu "Colonia".

Fotografia, którą można sprawdzić w serwisie "Collider" przedstawia parę głównych bohaterów (Emma Watson i Daniel Brühl), którzy ewidentnie są świadkami jakiegoś niebezpiecznego zdarzenia.

Przypomnijmy, że akcja opowieści rozgrywa się w latach 70. XX wieku. Watson wciela się w młodą stewardessę Lenę, której chłopak-aktywista (Brühl) zostaje pojmany przez reżim Augusto Pinocheta. Oboje trafiają do Colonia Dignidad, komuny założonej przez niejakiego Paula Schäfera, członka Hitlerjugend i Wehrmachtu. Przez lata miejsce to służyło więzieniu, torturowaniu i mordowaniu ludzi, którzy trafiali na listy chilijskiej tajnej policji - DINA, służącej Pinochetowi. Ponadto CIA znalazła dowody na to, że przez jakiś czas w Colonia Dignidad przebywał Josef Mengele.

W Schäfera wciela się Mikael Nyqvist. W filmie grają poza tym Richenda Carey, Vicky Krieps, August Zirner i Martin Wuttke. Za kamerą stanął Florian Gallenberger, który również - razem z Torstenem Wenzelem - napisał scenariusz.

Premiera planowana jest na październik bieżącego roku.

Watson mogliśmy ostatnio podziwiać w superprodukcji "Noe: Wybrany przez Boga", a Brühla w "Wyścigu".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej