Colt Prattes jak Patrick Swayze

Colt Prattes zagra główną rolę męską w telewizyjnej wersji filmu "Wirujący seks".

Trwają prace nad telewizyjnym remakiem kultowego filmu "Dirty Dancing". Projekt będzie miał 3 godziny, a za jego produkcję odpowiadają Jessica Sharzer ("American Horror Story") i scenarzystka "Dirty Dancing" Eleanor Bergstein. Wayne Blair stanie za kamerą, a Andy Blankenbuehler zajmie się choreografią.

Bohaterką filmu rozgrywającego się w latach 60. jest Frances "Baby" Houseman, która spędza wakacje z rodziną w Catskills. Na miejscu poznaje atrakcyjnego instruktora tańca, Johnny'ego Castle.

W filmie z 1987 roku, w Polsce znanym pod tytułem "Wirujący seks", w rolach głównych występowali Jennifer Grey i Patrick Swayze.

W serialowej wersji Abigail Breslin zagra "Baby", którą w oryginalnym filmie przedstawiła Grey. Debra Messing wystąpi jako Marjorie Houseman, matka głównej bohaterki. W oryginalnym obrazie w postać wcielała się Kelly Bishop. Teraz do obsady dołączył Colt Prattes, który sportretuje Johnny'ego. W filmie grał go Swayze.

Prattes jest zawodowym tancerzem, który ma niewielki dorobek filmowo-telewizyjny.
Tagi: Colt Prattes

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej