Common zachwala chicagowski klimat "Barbershop 3"

Common zachwala chicagowski klimat "Barbershop 3"
ZOBACZ GALERIĘ Common zachwala chicagowski klimat "Barbershop 3"

Common zachwala chicagowski klimat "Barbershop 3"

Common zakończył prace na planie komedii "Barbershop 3" i jest zachwycony.

- Właśnie skończyłem kręcić "Barbershop 3" - opowiada raper i aktor. - Nigdy wcześniej nie grałem komedii. Wystąpiłem w "Nocnej randce", ale teraz to było jak powrót do domu. Akcja dzieje się w Chicago, a ze mną było mnóstwo wspaniałych aktorów i komików - Ice Cube, Cedric The Entertainer, Eve, Nicki Minaj, Dion Cole, a także Lamorne Morris i Regina Hall. Praca z Malcolmem D. Lee w roli reżysera była niesamowita. Byłem podekscytowany, że to historia o Chicago, a ponieważ to komedia, mamy najlepsze połączenie obydwu światów.

Trzecia odsłona opowieści o salonie fryzjerskim trafi do kin na początku 2016 roku.

W obsadzie poza wymienionymi przez Commona aktorami występują też Queen Latifah, Anthony Anderson i Deon Cole. Twórcami scenariusza są Kenya Barris i Tracy Oliver.

Pierwszy film z cyklu miał premierę w 2002 roku, a kolejny, "Barbershop 2: Z powrotem w interesie", gościł w kinach w 2004 roku.

Common otrzymał w tym roku Oscara za piosenkę do filmu "Selma", w którym też zagrał. Ponadto pracuje na planie "Legionu samobójców" ("Suicide Squad"). Muzyczny dorobek gwiazdora zamyka album "Nobody's Smiling" z 2014 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej