Connie Britton zastąpi Sharon Stone

Connie Britton zastąpi Sharon Stone w obsadzie komedii akcji "American Ultra".

Głównym bohaterem jest Mike (w tej roli Jesse Eisenberg), pozbawiony motywacji i lubiący sobie popalić zioło chłopak. Mike mieszka w małej, spokojnej mieścinie ze swoją dziewczyną Phoebe (Kirsten Stewart). Pewnego dnia ich życie zmienia się kompletnie, kiedy rząd postanawia wymazać wszelkie ślady istnienia młodego mężczyzny.

Sharon Stone miała wcielić się w Victorię Lasseter, autorkę tajnego programu, do którego przyłącza się Mike, aby móc wyszkolić się na niebezpiecznego agenta rządowego. Ze względu na napięty grafik, gwiazda "Nagiego instynktu" wycofała się z projektu. Warto zaznaczyć, że rola pierwotnie została przydzielona Umie Thurman. Ta jednak również zrezygnowała. Ostatecznie rolę przyjęła Connie Britton, gwiazda seriali "Nashville," "Friday Night Lights".

Zdjęcia już ruszyły. Za kamerą stanął Nim Nourizadeh. W obsadzie znaleźli się także Topher Grace, Tony Hale, John Leguizamo, Bill Pullman i Walton Goggins.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej