Coppola kompletuje obsadę

Sofia Coppola kończy prace związane z obsadą do swojego najnowszego filmu zatytułowanego "The Bling Ring".

Obraz "The Bling Ring" jest oparty na faktach autentycznych i opowiada o grupie nastoletnich złodziei z Kalifornii, zwanej "Burglar Bunch" lub "The Bling Ring". W okresie od października 2008 do sierpnia 2009 roku napadali oni na rezydencje celebrytów, między innymi Paris Hilton, Lindsay Lohan i Orlando Blooma, rabując łącznie ponad trzy miliony dolarów.


W produkcji wystąpią między innymi Emma Watson i Taissa Farmiga oraz Katie Chang, Georgia Rock i Claire Pfister. Główną rolę męską zagra Israel Broussard. Ostatnio do obsady dołączyła znana z filmów komediowych Leslie Mann, która wcieli się w postać matki dwóch nastolatek uczestniczących w kradzieżach.


Sofia Coppola nie tylko wyreżyseruje film, będzie też autorką scenariusza i współproducentką. Zdjęcia będą kręcone na terenie Los Angeles.


http://news.moviefone.com

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej