Corey Hawkins następcą Jacka Bauera

Corey Hawkins następcą Jacka Bauera
ZOBACZ GALERIĘ Corey Hawkins następcą Jacka Bauera

Corey Hawkins następcą Jacka Bauera

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu spin-offu "24 godzin".

Projekt nosi tytuł "24: Legacy". W cyklu zabraknie Kiefera Sutherlanda, który przez lata wcielał się w agenta Jacka Bauera. Akcja koncentruje się na innym bohaterze - Ericu Carterze, którego gra Corey Hawkins. Właśnie jego zdjęcie zostało opublikowane. Fotos można sprawdzić tutaj.

Podobnie, jak w "24 godzinach", w "24: Legacy" wydarzenia będą rozgrywać się w czasie rzeczywistym i często przedstawiane będą na podzielonym ekranie. Bohater grany przez Hawkinsa będzie byłym żołnierzem, który próbuje ułożyć sobie życie z żoną Nicole w Wirginii. Przeszłość go jednak dopada i zmusza do tego, żeby ponownie wrócił do akcji. Razem z jednostką antyterrorystyczną CTU próbuje zapobiec atakowi terrorystycznemu.

W serialu zagrają również: Teddy Sears jako Keith Mullins, szef CTU, Miranda Otto (jako Rebecca Ingram), Anna Diop (jako Nicole, żona Erica Cartera), Dan Bucatinsky (jako analityk Andy z CTU), a także Coral Pena, Charlie Hofheimer i Ashley Thomas.

Scenariusz piszą Manny Coto i Evan Katz, a za kamerą pilota staje Stephen Hopkins. Powstanie 12 odcinków. Data premiery nie została jeszcze ustalona.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej