Corey Stoll i Kyle Chandler lecą na Ksieżyc z twórcą "La La Land"

Corey Stoll i Kyle Chandler lecą na Ksieżyc z twórcą "La La Land"
ZOBACZ GALERIĘ Corey Stoll i Kyle Chandler lecą na Ksieżyc z twórcą "La La Land"

Corey Stoll i Kyle Chandler lecą na Ksieżyc z twórcą "La La Land"

Corey Stoll i Kyle Chandler dołączyli do obsady filmu "First Man", w którym Ryan Gosling zagra astronautę, Neila Armstronga.

Dzieło powstanie na podstawie książki "First Man: A Life Of Neil A. Armstrong" Jamesa Hansena. Za kamerą staje Damien Chazelle, z którym aktor pracował przy przeboju "La La Land". Premiera planowana jest na 12 października 2018 roku.

Corey Stoll ("Ant-Man") zagra astronautę Apollo 11, Edwina "Buzza" Aldrina, a Kyle Chandler ("Bloodline") Deke'a Slaytona, członka załogi Mercury 7.

Nad scenariuszem pracuje Josh Singer ("Spotlight"). Fabuła ma się skoncentrować na okresie od 1961 do 1969 roku i pokazać, z jakim poświęceniem i kosztem wiązała się legendarna misja kosmiczna - zarówno ze strony samego Armstronga, jak i amerykańskiego narodu.

Neil A. Armstrong przyszedł na świat w roku 1930 w Ohio. Z wykształcenia inżynier aeronautyki, pracował jako pilot testowy. Jako dowódca misji Apollo 11, 20 lipca 1969 roku stanął na powierzchni Księżyca.

Po epokowym osiągnięciu Armstrong wycofał się z publicznego życia i poświęcił się rodzinie oraz pracy naukowej na Uniwersytecie Cincinatti.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej