Córka Bono córką Toma Hanksa

Córka Bono córką Toma Hanksa
ZOBACZ GALERIĘ Córka Bono córką Toma Hanksa

Córka Bono córką Toma Hanksa

Amy Ryan i Eve Hewson zagrają w najnowszym filmie Stevena Spielberga.

Thriller rozegra się w czasie zimnej wojny. Obraz inspirowany będzie prawdziwą historią Jamesa Donovana, amerykańskiego prawnika, który za administracji Kennedy'ego prowadził z rosyjskim rządem negocjacje dotyczące uwolnienia pilota porwanego szpiegowskiego samolotu U-2.

Główną rolę zagra Tom Hanks. W obsadzie jest też Mark Rylance.

Amy Ryan zagra żonę Jamesa Donovana, a Eve Hewson jego córkę. Warunki udziału w filmie negocjują też Alan Alda i Billy Magnussen.

Steven Spielberg stanie za kamerą obrazu. Produkcją zajmą się Spielberg oraz Marc Platt. Zdjęcia mają rozpocząć się we wrześniu i powstaną w Nowym Jorku oraz Berlinie.

Scenariusz filmu napisali Joel i Ethan Coenowie. Pierwszym autorem scenariusza był Matt Charman.

Thriller Stevena Spielberga wejdzie do kin za oceanem 16 października 2015 roku.

Amy Ryan, gwiazda takich produkcji, jak "Gdzie jesteś, Amando" oraz "Nim diabeł dowie się, że nie żyjesz", zagrała ostatnio w komedii Alejandro Gonzáleaz Inárritu, "Birdman".

Eve Hewson, córkę Bono z U2, można podziwiać obecnie w kryminalnym dramacie "Więzy krwi" z Clive'em Owenem, Milą Kunis i Marion Cotillard w rolach głównej. Hewson ma też na koncie role w obrazach "Ani słowa więcej" i "Wszystkie odloty Cheyenne'a".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej