Córka Stinga w telewizyjnym "Snowpiercerze"

Córka Stinga w telewizyjnym "Snowpiercerze"
ZOBACZ GALERIĘ Córka Stinga w telewizyjnym "Snowpiercerze"

Córka Stinga w telewizyjnym "Snowpiercerze"

Do obsady telewizyjnej wersji filmu "Snowpiercer: Arka przyszłości" (2013) dołączyła kolejna aktorka - Mickey Sumner, prywatnie córka Stinga.

Kilka dni temu do serialu dołączyła Jennifer Connelly. Teraz obsada poszerzyła się o Mickey Sumner, którą widzowie mogą kojarzyć m.in. z takich produkcji, jak "Frances Ha" czy "Nieprawdopodobna dziewczyna". Aktorka wcieli się w Bess Till, pełną empatii i rezolutną hamulcową, członkinię ochrony pociągu. Kobieta nagle odnajdzie się w samym środku tajemnicy, która zburzy status quo wehikułu.

Jennifer Connelly zagra Melanie Cavill, pasażerkę z pierwszej klasy, która pracuje w Głosie Pociągu. W obsadzie znaleźli się również Daveed Diggs jako Layton Well, więzień, który ledwo utrzymuje się przy życiu na końcu składu.

Przypomnijmy, że akcja obrazu "Snowpiercer: Arka przyszłości" rozgrywa się w świecie, który z powodu nieudanego eksperymentu mającego powstrzymać globalne ocieplenie wkroczył w epokę lodowcową. W wyniku zlodowacenia na Ziemi giną wszystkie żywe organizmy oprócz pasażerów pewnego pociągu o nazwie "Snowpiercer". Maszyna, napędzana silnikiem typu perpetuum mobile, podróżuje dookoła globu. Pewnego dnia w pociągu dochodzi do rozruchów spowodowanych powstawaniem systemu klasowego wśród pasażerów.

Serial wyreżyseruje Scott Derrickson ("Doktor Strange").

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej