Córki Andie MacDowell tańczą dla Soko

Soko, czyli naprawdę, Stéphanie Sokolinski, ekscentryczna francuska aktorka i piosenkarka, niedawno znalazła się na okładce magazynu "Nylon". Z tej okazji artystka postanowiła nakręcić i opublikować nowy teledysk.

Soko zajęła się reżyserią wideoklipu do kawałka "Sweet Sound Of Ignorance". Jest to pierwszy numer, zapowiadający trzeci album Francuzki. Pełen barw i mocno zwariowany teledysk, można zobaczyć pod tym adresem.

Towarzyszące Soko w klipie tancerki, które mają twarze zasłonięte maskami królika, to córki słynnej aktorki Andie MacDowell - Rainey Qualley i Margaret Qualley. Obydwie są aktorkami, modelkami i tancerkami.

Ostatnia płyta Soko to na razie "My Dreams Dictate My Reality" z 2015 roku.

Debiut Soko, "I Thought I Was An Alien", miał premierę w 2012 roku. Pochodzi z niego wielki hit "We Might Be Dead By Tomorrow". Dużą popularnością cieszyła się także piosenka "I Thought I Was An Alien". Francuzka ma też na koncie nominację do Cezara oraz nagrody dla najlepszej aktorki na Mar Del Plata International Film Festival za rolę w filmie "Augustine".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej