Córki Andie MacDowell tańczą dla Soko

Soko, czyli naprawdę, Stéphanie Sokolinski, ekscentryczna francuska aktorka i piosenkarka, niedawno znalazła się na okładce magazynu "Nylon". Z tej okazji artystka postanowiła nakręcić i opublikować nowy teledysk.

Soko zajęła się reżyserią wideoklipu do kawałka "Sweet Sound Of Ignorance". Jest to pierwszy numer, zapowiadający trzeci album Francuzki. Pełen barw i mocno zwariowany teledysk, można zobaczyć pod tym adresem.

Towarzyszące Soko w klipie tancerki, które mają twarze zasłonięte maskami królika, to córki słynnej aktorki Andie MacDowell - Rainey Qualley i Margaret Qualley. Obydwie są aktorkami, modelkami i tancerkami.

Ostatnia płyta Soko to na razie "My Dreams Dictate My Reality" z 2015 roku.

Debiut Soko, "I Thought I Was An Alien", miał premierę w 2012 roku. Pochodzi z niego wielki hit "We Might Be Dead By Tomorrow". Dużą popularnością cieszyła się także piosenka "I Thought I Was An Alien". Francuzka ma też na koncie nominację do Cezara oraz nagrody dla najlepszej aktorki na Mar Del Plata International Film Festival za rolę w filmie "Augustine".

OSTATNIE

03.06.2020
George Clooney dołączył do do artystów wspierających protesty w Ameryce. więcej
03.06.2020
Twórcy udostępnili w USA za darmo film "Tylko sprawiedliwość" dla tych którzy są zainteresowani tematem systemowego rasizmu. więcej
02.06.2020
Robert Pattinson wyjawił, że wiadomość o tym, iż zagra Batmana dotarła do niego, gdy kręcił inny film. więcej
02.06.2020
W sieci pojawił się klip zapowiadający kryminalno-komediowy dramat \"Judy i Punch\" z Mią Wasikowską w roli głównej. więcej
02.06.2020
Do sieci trafił klip zapowiadający thriller "Becky" z Kevinem Jamesem. więcej