"Cudowny chłopak": Dobroć jest zaraźliwa

"Cudowny chłopak": Dobroć jest zaraźliwa
ZOBACZ GALERIĘ "Cudowny chłopak": Dobroć jest zaraźliwa

"Cudowny chłopak": Dobroć jest zaraźliwa

Do sieci trafił nowy zwiastun wzruszającego filmu "Cudowny chłopak" ("Wonder") z Julią Roberts i Owenem Wilsonem. - Dobroć jest zaraźliwa - głosi hasło reklamowe.

Dzieło powstało na podstawie powieści R.J. Palacio. - August (Auggie) Pullman urodził się ze zdeformowaną twarzą, co uniemożliwiło mu przez pewien czas chodzenie do normalnej szkoły - czytamy w opisie. - Teraz ma zacząć naukę w 5. klasie. Przybycie do nowej szkoły nigdy nie jest łatwe, a szczególnie, gdy jesteś zwykłym dzieciakiem z niezwykłą twarzą.

- Nie jesteś brzydki, każdy kto zechce cię poznać, zobaczy to - mówi matka chłopca w zwiastunie, który można obejrzeć tutaj. W tle słychać nowy singel Bea Miller, "Brand New Eyes".

Owen Wilson i Julia Roberts grają rodziców chłopca, którego portretuje Jacob Tremblay ("Pokój"). Noah Jupe wciela się w przyjaciela chłopaka. Na ekranie pojawią się ponadto Daveed Diggs, Bryce Gheisar, Izabela Vidovic, Danielle Rose Russell, Millie Davis, Elle McKinnon oraz Mandy Patinkin.

Stephen Chbosky stanął za kamerą. Scenariusz napisali Jack Thorne i Steve Conrad.

Premierę wyznaczono na 17 listopada 2017 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej