Czarna lista prosto z Hollywood

Czarna lista prosto z Hollywood
ZOBACZ GALERIĘ Czarna lista prosto z Hollywood

Czarna lista prosto z Hollywood

Hollywoodzkie gwiazdy przedstawiły listę najbardziej obiecujących filmowych scenariuszy - tzw. Czarną listę. Tytuły szukają producentów.

Black List - Czarna lista - to jeden z najgorętszych tematów w Hollywood. To zestawienie projektów, które szukają pieniędzy na realizację. Lista ogłoszona została po raz 11. Za pomocą sieci - YouTube'a, Twittera - przedstawili ją m.in. Reese Witherspoon, Channing Tatum, Catherine Hardwicke, Damon Lindelof, Phil Lord i Christopher Miller. W tym roku w zestawieniu znalazło się 81 scenariuszy.

To właśnie poprzez Czarną listę do statuetek Oscara dotarły takie produkcje, jak "Slumdog. Milioner z ulicy" czy "Jak zostać królem".

Wśród nowych projektów znalazła się m.in. opowieść o szympansie Michaela Jacksona - Bubblesie. Taki film zrealizować chce Isaac Adamson. John Pollono planuje z kolei dramat "Stronger" o Jeffie Baumanie, mężczyźnie, który stracił obie nogi w wyniku zamachu bombowego w trakcie maratonu w Bostonie w 2013 roku, ale zdołał pomóc policji w znalezieniu sprawców. Bohaterem projektu Jeffreya Gelbera i Ryana Belenzona jest sportowiec Roger "The Rocket" Clemens.

Pełną listę pomysłów, które trafiły do zestawienia można znaleźć pod tym adresem.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej