"Czarne lustro" ze spin-offem

"Czarne lustro" ze spin-offem
ZOBACZ GALERIĘ "Czarne lustro" ze spin-offem

"Czarne lustro" ze spin-offem

Jeden z odcinków najnowszej odsłony antologicznego serialu "Czarne lustro" ("Black Mirror") może dać początek nowej produkcji.

W najnowszej, czwartej już odsłonie "Czarnego lustra" zdecydowanie wyróżniał się epizod "USS Callister", który nakręcił Toby Haynes. Twórcy mają pomysł jak rozwinąć tę koncepcję.

- Rozmawiałem Louise Sutton, która produkowała "USS Callister" i "Metalhead", i wpadła na genialny pomysł spin-offu - opowiada Haynes. - Bardzo chciałbym nakręcić serial "USS Callister". To prawdopodobnie jeden z najlepszych pilotów serialu o statku kosmicznym i to ja go zrobiłem. Bardzo chciałbym rozwinąć to w pełen serial.

W odcinku "USS Callister" występują Jesse Plemons ("Fargo"), Cristin Milioti ("Wilk z Wall Street", "Fargo"), Jimmi Simpson ("Westworld", "House of Cards"), Michaela Coel ("Strefa X 2"). Trailer można obejrzeć poniżej.

Przypomnijmy, że "Czarne lustro" to produkcja, która ukazuje różne historie dotyczące współczesnych zagrożeń. Każdy z odcinków to inna opowieść. Najpierw powstały dwa brytyjskie sezony oraz specjalny, świąteczny odcinek, a następnie cykl przejął Netflix.

Czwarty sezon można oglądać na Netfliksie.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej