Czarny charakter z "The Walking Dead" krytykuje telewizję

Znany z wielu dzieł BBC, a ostatnio także z kreacji dwulicowego gubernatora w amerykańskim serialu "The Walking Dead" ("Żywe trupy") David Morrissey ma własny pomysł na to, jak powinna wyglądać telewizja.

- Gdybym mógł podejmować w tej kwestii jakieś decyzje, zmniejszyłbym liczbę dramatów kostiumowych - mówi aktor. - Zawsze bardziej interesowało mnie to, co dzieje się teraz, z prawdziwymi ludźmi.

Są jednak pewne granice realizmu, których Morrissey nie chce przekraczać. Gwiazdor nie cierpi programów typu reality show oraz talent show. - Mam spore wątpliwości, co do "X Factor" czy "Big Brothera". To współczesny odpowiednik średniowiecznego rzucania odpadkami w ludzi, którzy zostali zakuci w dyby.

Obecnie aktora możemy oglądać w trzecim sezonie "The Walking Dead". Na premierę czeka thriller "Welcome to the Punch", w którym zagrał u boku Jamesa McAvoya i Marka Stronga.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej