"Czas Apokalipsy" jako gra wideo

"Czas Apokalipsy", słynne dzieło Francisa Forda Coppoli, zostanie zaadaptowane na grę wideo.

W serwisie Kickstarter ruszyła właśnie kampania, której celem jest zebranie funduszy na realizację projektu. Potrzeba 900 tysięcy dolarów na prace rozwojowo - przygotowawcze. Pieniądze te muszą zostać uzbierane do 24 lutego.

Pomysł spodobał się Francisowi Fordowi Coppoli, który swoim nazwiskiem wspiera twórców: reżysera Montgomery'ego Marklanda, scenarzystę Roba Autena i producenta wykonawczego - Lawrence'a Liberty'ego.

- Czterdzieści lat temu rozpocząłem podróż, której celem była realizacja bardzo osobistego, artystycznego filmu, który mógłby wpłynąć na kolejne pokolenia widzów - komentuje Coppola. - Dziś dołączyli do mnie nowi śmiałkowie, zespół, który chce przygotować interaktywną wersję "Czasu Apokalipsy". Tutaj gracz będzie mógł stać się kapitanem Benjaminem Willardem i wkroczyć w świat wojny w Wietnamie.

Przypomnijmy, że nagrodzony dwoma Oscarami film z 1979 roku przedstawia historię Benjamina Willarda, wojskowego wysłanego wgłąb kambodżańskiej dżungli z niebezpieczną misją. Bohater ma za zadanie zgładzić pułkownika Waltera Kurtza, szaleńca dowodzącego partyzanckimi oddziałami.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej