"Czas apokalipsy" powróci do kin

"Czas apokalipsy" powróci do kin
ZOBACZ GALERIĘ "Czas apokalipsy" powróci do kin

"Czas apokalipsy" powróci do kin

Francis Ford Coppola przygotował nową wersję "Czasu apokalipsy" z okazji premiery w formacie 4K Blu-ray.

Klasyczny film z 1979 roku inspirowany opowiadaniem "Jądro Ciemności" Josepha Conrada w 2001 roku doczekał się wersji reżyserskiej nazwanej "Apocalypse Now Redux". Teraz Francis Ford Coppola przygotował wersję "Apocalypse Now: Final Cut" trwającą trzy godziny i 2 minuty.

- Wersja Redux miała wszystko, co zostało wcześniej wycięte - mówi Francis Ford Coppola. - Później, zapytany o to, którą wersję osobiście chciałem pokazać, często czułem, że oryginalny rok 1979 został zbyt skrócony, a z kolei Redux był zbyt długi i zdecydowałem się na to, co teraz uważam za wersję doskonałą.

Film "Apocalypse Now: Final Cut" po raz pierwszy został pokazany na festiwalu Tribeca. W sierpniu trafi do limitowanej liczby kin w USA.

W filmie zagrali Martin Sheen , Marlon Brando, Robert Duvall, Albert Hall, Frederic Forrest, Sam Bottoms, Laurence Fishburne, Dennis Hopper oraz Harrison Ford.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej