"Czerwona jaskółka": Jennifer Lawrence uwodzi i szpieguje

"Czerwona jaskółka": Jennifer Lawrence uwodzi i szpieguje
ZOBACZ GALERIĘ "Czerwona jaskółka": Jennifer Lawrence uwodzi i szpieguje

"Czerwona jaskółka": Jennifer Lawrence uwodzi i szpieguje

Do sieci trafił zwiastun thrillera szpiegowskiego "Czerwona jaskółka" ("Red Sparrow") z Jennifer Lawrence w roli głównej.

Film powstał na podstawie powieści szpiegowskiej Jasona Matthewsa. Akcja książki rozgrywa się we współczesnej Rosji. Główną bohaterką jest oficer wywiadu Dominika Jegorowa, która stara się przetrwać w zbiurokratyzowanych strukturach rosyjskiego wywiadu. Wbrew swojej woli zostaje przygotowywana do roli agentki-uwodzicielki. Jej celem ma być oficer CIA Nathaniel Nash, tajna broń USA w rozszyfrowywaniu rosyjskiego wywiadu. Dwoje młodych szpiegów zatraca się w niebezpiecznej grze, w której stawką są ich kariery i życia.

Trailer pełen seksownych ujęć Lawrence można obejrzeć pod tym adresem.

W obsadzie znaleźli się także Joel Edgerton, Matthias Schoenaerts, Charlotte Rampling, Mary-Louise Parker i Jeremy Irons.

Za kamerą staje Francis Lawrence ("Igrzyska śmierci"). Scenariusz napisał Eric Warren Singer ("American Hustle"), a poprawki naniósł Justin Haythe.

Premiera planowana jest na marzec 2018 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej