Członkowie X-Force z Deadpoolem

Członkowie X-Force z Deadpoolem
ZOBACZ GALERIĘ Członkowie X-Force z Deadpoolem

Członkowie X-Force z Deadpoolem

W nadchodzącym sequelu "Deadpoola" zobaczymy prawdopodobnie więcej niż jednego członka X-Force.

Wiemy, już, że Josh Brolin pojawi się jako Cable, lider X-Force. Ponadto na ekranie zobaczyć mamy także Dominę, o której rolę starają się podobno Janelle Monae i Kerry Washington. Teraz jak podaje Comic Book, do sceny po napisach przymierzani są kolejni przedstawiciele X-Force, mianowicie Sunspot, Feral i Shatterstar. Byłaby to zapewne zapowiedź nowego filmu skupiającego się na grupie X-Force, będącej odłamem X-Menów.

Przypomnijmy, że Deadpool to alter ego Wade'a Wilsona, byłego najemnika, który w obliczu śmiertelnej choroby poddał się eksperymentowi z użyciem broni X i odrodził się jako niezniszczalny, na wpół szalony antybohater.

Data premiery sequela przeboju z 2016 roku została ustalona na 1 czerwca 2018 roku. David Leitch, który zdobył rozgłos, gdy razem z Chadem Stahleskim nakręcił sensacyjny hit "John Wick" z Keanu Reevesem w roli głównej, zajmie się reżyserią nowego filmu. W roli głównej ponownie zobaczymy Ryana Reynoldsa.

Obraz "Deadpool" przyniósł w box office 782 miliony dolarów.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej