"Cztery wesela i pogrzeb" dla Andie MacDowell i Nathalie Emmanuel

"Cztery wesela i pogrzeb" dla Andie MacDowell i Nathalie Emmanuel
ZOBACZ GALERIĘ "Cztery wesela i pogrzeb" dla Andie MacDowell i Nathalie Emmanuel

"Cztery wesela i pogrzeb" dla Andie MacDowell i Nathalie Emmanuel

Znana z "Gry o tron" Nathalie Emmanuel zagra główną rolę w serialu inspirowanym filmem "Cztery wesela i pogrzeb".

Nathalie Emmanuel zastąpi na planie anonsowaną wcześniej Jessicę Williams. Gwiazda filmu kinowego, Andie MacDowell, zagra nową, epizodyczną postać.

Pracująca przy kampanii wyborczej w Nowym Jorku Maya (Nathalie Emmanuel) otrzymuje zaproszenie na ślub koleżanki w Londynie. Młoda kobieta postanawia porzucić na chwilę swe życie zawodowe i prywatne, by w Anglii spotkać się z dawnymi znajomymi. Kończy się to kryzysem. Nikesh Patel pojawi się jako Kash, Rebecca Rittenhouse sportretuje Ainsley, a John Reynolds będzie Duffym w produkcji, która powstaje dla Hulu.

W serialu zagrają także Brandon Mychal Smith, Zoe Boyle, Jennie Jacques, Harish Patel oraz Guz Khan.

Scenariuszem pilota telewizyjnej wersji zajmie się Mindy Kaling znana z serialu "Świat według Mindy". W projekt zaangażowani będą także twórcy oryginalnego filmu Matt Warburton oraz Jonathan Prince. Premiera planowana jest na 2019 rok.

Przypomnijmy, że "Cztery wesela i pogrzeb" z 1984 roku to historia grupy przyjaciół opowiedziana przez pryzmat ich miłosnych perypetii. Głównymi postaciami byli Charles (Hugh Grant) oraz Carrie (Andie MacDowell). Poza nimi w filmie grali także Kristin Scott Thomas, James Fleet, Simon Callow, John Hannah, Charlotte Coleman, David Bower, Corin Redgrave oraz Rowan Atkinson. Film otrzymał dwie nominacje do Oscara.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej