"Czuwaj": Zobacz zapowiedź młodzieżowego thrillera

"Czuwaj": Zobacz zapowiedź młodzieżowego thrillera
ZOBACZ GALERIĘ "Czuwaj": Zobacz zapowiedź młodzieżowego thrillera

"Czuwaj": Zobacz zapowiedź młodzieżowego thrillera

Do sieci trafił zwiastun produkcji "Czuwaj", thrillera rozgrywającego się w świecie nastolatków ery internetu i mediów społecznościowych.

Dwie grupy młodzieży z odmiennych światów, reprezentujące dwa różne systemy wartości zostają postawione naprzeciw siebie na skutek ryzykownej decyzji dorosłych. To, co miało być lekcją odpowiedzialności i tolerancji przeradza się w twardą walkę o przywództwo. Z jednej strony wiara w szlachetne ideały, a z drugiej brutalne prawo silniejszego.

Relacje między młodymi ludźmi stają się napięte; odizolowani od zewnętrznego świata, ujawniają swoje prawdziwe, szokujące oblicza.

Zwiastun można obejrzeć pod tym adresem.

W obsadzie znaleźli się Mateusz Więcławek ("Kamienie na szaniec", "Belfer" - serial, "Obietnica", "Czerwony pająk"), Magdalena Wieczorek, Michał Włodarczyk ("Powidoki", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Lejdis", "Luksus"), Maciej Musiałowski ("Druga szansa" - serial, "Gigant"), Jakub Zając ("Belfer" - serial), Zbigniew Zamachowski ("Jack Strong", "Bogowie", "Trzy kolory: Biały", "Cześć, Tereska", "Ogniem i mieczem"), Leszek Lichota ("Wataha", "Karbala", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Lincz") i Artur Barciś ("Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", "Ranczo" - serial,"Galerianki", "Dekalog").

Za reżyserię odpowiada Robert Gliński ("Kamienie na szaniec", "Cześć, Tereska",
"Wszystko, co najważniejsze").

Data premiery nie została jeszcze ustalona.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej