Czytaj książki z Melą Koteluk, Pauliną Przybysz i Joanną Brodzik

Czytaj książki z Melą Koteluk, Pauliną Przybysz i Joanną Brodzik
ZOBACZ GALERIĘ Czytaj książki z Melą Koteluk, Pauliną Przybysz i Joanną Brodzik

Czytaj książki z Melą Koteluk, Pauliną Przybysz i Joanną Brodzik

Skubas, Mela Koteluk, a także Paulina Przybysz, Paweł Małaszyński i Joanna Brodzik wzięli udział w akcji krzewienia czytelnictwa, pomysłu pisarki i wydawcy, Agi Szczepańskiej.

Celem akcji jest poruszenie wyobraźni młodego człowieka i obudzenie potrzeby sięgnięcia po książkę.

W ramach przedsięwzięcia powstała seria półtoraminutowych nagrań do radia, w których muzycy, aktorzy i pisarze czytają po jednej, wybranej stronie książki z serii "Patka i Pepe". W akcji już zgodzili się wziąć udział Skubas, Mela Koteluk, Leski, Vienio, Paulina Przybysz, Paweł Małaszyński, Joanna Brodzik, Patryk Zakrocki, Dyjak, Wojtek Mazolewski, Bartek Weber, Bartek Tyciński, Orina Krajewska, Sylwia Chutnik, Bohdan Sławiński, Robert Rient, Sergiusz Pinkwart, Grzegorz Uzdański, Olo Walicki i wielu innych. Do nagrań zaproszono również trójkę dzieci z warszawskich szkół podstawowych.

Akcja będzie promowana piosenką napisaną przez Jacka Budynia Szymkiewicza lidera Pogodno i zaśpiewaną przez młody duet: Piotr Niesłuchowski (finalista Voice of Poland) i Tricia (piosenkarka i pierwowzór postaci z książki) z towarzyszeniem autora piosenki.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej