Damian Lewis chce pozbyć się prokuratora

W sieci pojawiła się klip zapowiadający drugi sezon serialu "Billions". - Tych dwóch facetów, będzie przekraczać kolejne granice, by zostać królem - zapowiada Damian Lewis.

W produkcji Showtime Damian Lewis wciela się w podejrzanego miliardera Bobby'ego Axelroda, który dorobił się na funduszach hedgingowych. Na ślad jego przekrętów trafia prokurator generalny USA Chuck Rhoades (Paul Giamatti).

W nowych odcinkach Bobby dochodzi do wniosku, że aby móc spokojni pracować, musi pozbyć się prokuratora. Klip ukazujący sceny z poprzedniej części, ujęciach z nadchodzących epizodów i wypowiedzi aktorów można obejrzeć tutaj.

- Zobaczymy nieco więcej wzrastającego napięcia między Bobbym a jego żoną Larą - mówi odtwórczyni kobiecej roli, Malin Akerman.

W obsadzie znaleźli się także Magiie Siff, Toby Leonard Moore, David Costabile i Condola Rasha.

Premierę drugiego sezonu wyznaczono na 19 lutego 2017 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej