Damian Lewis i Andrea Riseborough przeżyją cichą burzę

Znany z serialu "Homeland" Damian Lewis oraz gwiazda filmu "Niepamięć" Andrea Riseborough spotkają się na planie melodramatu "The Silent Storm".

Akcja obrazu rozegra się na szkockiej wyspie Mull. Bohaterem opowieści będzie tajemnicza i efemeryczna kobieta, która musi wybrać między swoim wymagającym mężem a 17-letnim, pełnym życia chłopcem.

Damian Lewis i Andrea Riseborough zagrają małżeństwo. Pociągającego chłopca, któremu przyszło z nimi żyć pod jednym dachem sportretuje Ross Anderson. W obsadzie znaleźli się również John Sessions i Kate Dickie.

Za produkcję dzieła odpowiadają stojący za bondowską serią Barbara Broccoli i Michael G. Wilson. Za kamerą debiutuje Corinna Villari-McFarlane, która jest również autorką scenariusza.

Zdjęcia ruszają 23 czerwca.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej